m

Our Mission Statement

This is Photoshop's version of Loremer Ipsn gravida nibh vel velit auctoregorie sam alquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit.

Contact Us

  • 1-779-333-67992
  • info@industrybusiness.com
  • 3042 Rotterdam, Netherlands; Van Noortwijcksingel

Dotacje

Adres: Strojec, ul. Częstochowska 1b
46-320 Praszka
Kontakt: +48 34 359 23 77
zapytania@narzedziownia.net
Top

Praca

Pracujemy z najlepszymi dla najlepszych.

W związku z rozbudową zakładu i parku maszynowego
poszukujemy pracowników na stanowiska:

Operator CNC

Opis stanowiska: obsługa frezarek CNC
Wymagania:
– wykształcenie min. zawodowe
– dobra znajomość obsługi komputera
– dobra znajomość rysunku technicznego
– umiejętność pracy w zespole
– odpowiedzialność
– dobra organizacja pracy

Doświadczenie zawodowe na stanowisku
operatora CNC
będzie dodatkowym atutem

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA
DO PRACY NA POWYŻSZYM STANOWISKU

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w naszej firmie,
proszone są o nadsyłanie CV z dopiskiem „Operator CNC”
na adres e-mail: a.szukala@narzedziownia.net

Technolog/Konstruktor

Opis stanowiska: opracowywanie dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej

Wymagania:
– Wykształcenie min. techniczne
– Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
– Znajomość podstawowych zagadnień związanych z obróbką skrawaniem
– Umiejętność czytania i przygotowywania dokumentacji technicznej
– Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
– Dobra organizacja pracy
– Odpowiedzialność
– Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:
– Znajomość programów AutoCad, ProEngineer, WorkNC
– Znajomość podstawowych narzędzi wykorzystywanych w procesie obróbki skrawaniem
– Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Elektrodrążacz

Opis stanowiska: obsługa elektrodrążarek wgłębnych
Wymagania:

proszone są o nadsyłanie CV z dopiskiem „Elektrodrążacz”